מצלמה למנוף, מצלמת מנוף2018-07-20T00:38:08+03:00

מצלמת מנוף – כי הבטיחות היא לפני הכל…

מצלמה למנוף: מצלמה שמשנה את התמונה באתר הבנייה

בעבודה עם כלים כבדים ועצומים כמו מנופים ועגורנים, המרימים לגובה רב ומשנעים משקל כבד, הסיכונים גדולים – הן לצוות הפועל בשטח, הן לרכוש ולמבנים באתר, והן לעוברי אורח. כדי לצמצם ככל האפשר את הסיכויים לתאונות, יש לדאוג לכל פרט קטן כגדול: למקצועיותו ומיומנותו של כוח האדם, לשימוש במנופים ובעגורנים תקינים ומתוחזקים כהלכה, לביצוע בדיקות בטיחות על ידי בודק מוסמך כקבוע בתקנות מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית וכן הלאה.

חברת זום אפ  ZOOM UP מציעה לכם אמצעי נוסף להבטחת בטיחות עבודת המנופאי, המשנה – מילולית – את התמונה באתר העבודה מקצה אל קצה, גם מבחינת יעילות העבודה וגם בחיסכון בעלויות התפעול: מצלמה למנוף ולעגורן צריח.

לא עוד שטחים מתים, לא עוד הנפות עיוורות: לפרטים אודות מצלמות למנוף מבית זום אפ, חייגו: 03-5277719

מצלמת מנופים – איך זה עובד?

הטענה סולארית

חברת זום אפ ZOOM UP מספקת לכם מערכות ראייה חדשניות לעגורן צריח ולמנופים, הכוללים מצלמת מנוף עמידה ומתקדמת עם משדר וידאו, זום אופטי גדול במיוחד (X36) הניתן לכיוונון ומערכת צמצם אוטומטית המתכווננת לפי כמות האור המשתנה במהלך העבודה; כמו גם מערכת בקרה, מסך צפייה ושלט רחוק. למצלמה הטענה סולארית (בעזרת אור השמש), שהיא גם ידידותית לסביבה וגם מייתרת את הצורך בהטענה בכבלים או גישה לתשתיות חשמל.

התקנה אופטימאלית

המצלמה למנוף מותקנת על סל השירות/עגלת העגורן – מיקום אידיאלי המאפשר תמונה רחבה ומקיפה לכל אורך העבודה (בניגוד לקיים בהתקנה על גבי וו ההרמה עצמו). מוניטור הצפייה מותקן בתא המנופאי.

זוויות ראייה נוספות

בעת העבודה מועברת התמונה ממצלמת המנוף למסך הצפייה בעזרת שידור וידאו אלחוטי, וכך מקבל המנופאי בזמן אמת זוויות ראייה נוספות על אתר הבנייה ומסלול ההרמה, הטעינה, ההנפה והפריקה, כולל של שטחים מתים ונסתרים, אפילו אם מדובר בפיר מעלית חשוך. כל אותה העת, הצמצם האוטומטי מתאים את התמונה לתנאי האור, וכך מפצה על בעיות כגון אור שמש מסנוור או צל חשוך בצילום ברור ואיכותי.

תגובה בזמן אמת ON-LINE

בכל רגע יכול המנופאי לכוון באמצעות השלט הרחוק שבידיו את הזום האופטי במצלמת המנוף, ולקבל תמונה רחבה יותר או ממוקדת יותר לפי הצורך – בזום רציף ואיכותי.

התוספת שתופסת: כך משנה מצלמה למנוף את העבודה באתר 

בטיחות גבוהה יותר באתר העבודה – ללא הנפות עיוורות:

המנופאי מקבל תמונה חדה וברורה של כל זווית נדרשת בזמן אמת ובכוונון מיידי על ידו, ללא צורך להסתמך על הכוונה מידי צד שלישי בשטח, וכך נמנעות הנפות עיוורות מסוכנות. מצלמת מנוף של זום אפ פותרת את בעיית השטחים המתים (כולל באמצעות זום ענק רציף) ומגבלות ראייה של שניות יקרות מפז במעבר בין שטחים מוצלים ומוארים בעת ההנפה (הודות למערכת מתקדמת של צמצם אוטומטי מיידי). בזכות כל אלה פוחתים משמעותית הסיכונים והסיכויים לתאונות עבודה באתר.

צמצום כוח האדם בשטח:

אין צורך בכוח אדם נוסף (אתתים בשטח) על מנת לכוון את המנופאי בעת עבודתו ולפצות על מגבלות הראיה שלו מתא המפעיל.

רמת יעילות גבוהה יותר בעבודת המנופאי:

מצלמת מנופים זום אפ היא כמו זוג עיניים נוספות המספק מיד תמונה למנופאי בזמן אמת בשידור וידאו רציף – עקב כך העבודה קלה ומהירה יותר, וניכר שיפור משמעותי בתפוקת העבודה ובחיסכון בזמן, וזאת תוך כדי ביצוע עבודה איכותית ובטיחותית יותר.

חיסכון כלכלי:

הודות לעבודה יעילה יותר, להיעדר הצורך בשכירת אתתים, להפחתת הבלאי של המנוף או העגורן (פחות הנפות והרמות מיותרות), ולהעלאת רמת הבטיחות (פחות סיכונים לפגיעה ברכוש ולהוצאות כלכליות בגין פגיעות בגוף ונפש). 

להזמנות ולקבלת מידע נוסף אודות מצלמות מנוף ומערכות ראייה לעגורנים,

צרו קשר עם ZOOM UP זום אפ : 03-5277719

Call Now Button דילוג לתוכן