אודות2019-02-14T19:40:05+00:00

אודות זום אפ

הכל התחיל מתוך רצון לתת מענה לבעיה ידועה…

זום אפ ZOOM UP הוקמה מתוך צורך ורעיון לתת פתרון ומענה לבעיית שדות ראייה לקויים ו-“שטחים המתים” באתרי הבניה בישראל.

זום אפ הינה יצרנית ומשווקת של מצלמות עגורן צריח ומצלמות מנוף. החברה מספקת שירותי השכרה, תחזוקה שוטפת ושדרוג של כלל מערכות הצילום הקיימות באתרי בנייה בהם היא פועלת.

מזה מספר שנים שאנו מייצרים ומתקינים בכל רחבי הארץ מערכות ראייה מתקדמות לעגורני צריח / מנופים. המערכות שלנו מספקות מענה מושלם למפעיל המנוף (המנופאי) ולבעיית מגבלות שדה הראייה שלו. במשך השנים, צברנו נסיון בתחום המנופים וידענו שקיימים “שטחים מתים” אותם המנופאי אינו מסוגל לראות בזווית ישירה. הבנו כי המנפואי מתקשה מאוד בהרמת המטען והורדתו, דבר המעכב משמעותית את העבודה באתר ועלול לגרום לטעויות ולתאונות עבודה רבות באתרי הבנייה בארץ.

ביצוע “הנפות עיוורות”

בישראל מתבצעות מדי יום הרבה מאוד “הנפות עיוורות”. הנפות אלו מסכנות את כלל הצוות באתר הבנייה (ולעיתים גם מחוצה לו). המערכות שלנו, של מצלמות לעגורני צריח, מהוות כלי עזר חובה בכל מנוף בישראל. מדובר על  שיפור משמעותי בתפוקות ובאיכות העבודה וחסכון של זמן עבודה יקר.

אנו בזום אפ חרטנו על דגלנו להיות מובילים בתחום מערכות הראייה לעגורני צריח והמנופי. אנו מתחייבים לספק מוצרים איכותיים ביותר, בטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית ביותר. אנו שמים דגש על אמינות, שירות ומקצועיות.

בין לקוחותינו ניתן לציין חברות קבלניות מכל רחבי ישראל, חברות ניסור וקידוח יהלום בבטון, קבלני בניין, יזמים וכדומה. מוצרינו נוצרו לאחר איסוף נתונים ממוקד ומעמיק ובדיקות שטח רבות. אנו שמים דגש על צורכי המנופאים ומנסים לספק עבורם את הפתרון האידיאלי להנפות העיוורות, בעיית השטחים המתים ושדה הראייה המוגבל.

תוכלו לייצור עימנו קשר לכל פרט ושאלה או חייגו: 03-5277719

Call Now Button